Balance anty hair loss serum 8x6ml

Balance anty hair loss serum 8x6ml

1.564 MKD
без ДДВ: 1.325 MKD
Производител: Wella Professional
Шифра на производ: Ампули против опаѓање на коса
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ампули против опаѓање на коса 

Овие ампули содржат освежувачки серум кој продира и ги стимулира скалпот и корените на косата, помагајќи да се намали опаѓањето на косата кое не е генетско - со зајакнување и згуснување на косата.

Употреба: Рамномерно нанесете директно на скалпот и нежно масирајте со врвовите на прстите во кружни движења. Не се измива!

Специјални состојки : ментол и кофеин

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS