Balance Refresh Revital Shampoo 250 ml

Balance Refresh Revital Shampoo 250 ml

543 MKD
без ДДВ: 460 MKD
Производител: Wella Professional
Шифра на производ: Шампон Против испаѓање на коса
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Шампон за ревитализирање на коса

Овој шампон го разладува и ревитализира скалпот, оставајќи ја косата освежена и полна со виталност.

Употреба: Нанесете рамномерно на влажна коса. Втријте го шампонот нежно со врвот на прстите во коренот и исплакнете темелно. По потреба повторете ја постапката.

состојка: екстракт од шампањ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS