Briliance Maska za tenka kosa 150ml

Briliance Maska za tenka kosa 150ml

617 MKD
без ДДВ: 523 MKD
Производител: Wella Professional
Шифра на производ: Маска за боена коса тенко влакно
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Маска за фарбана коса - тенко влакно 

Лесна маска со високо ниво на регенерирање, со нејзината употреба се зголемува живоста на фарбаната коса , со чувство на леснотија во косата, правејќи ја неодолива на допир.

Употреба: нанесете на претходно измиена влажна коса, оставете ја да отстои 5 мин и потоа исплакнете темелно.

содржи дијамантска прашина

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS