CURLS IN CURL MOUSSE kadus150ml

CURLS IN CURL MOUSSE kadus150ml

361 MKD
без ДДВ: 306 MKD
Производител: Kadus Professional
Шифра на производ: Пена за Локни на виткана коса Кадус
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Пена за виткана коса

Оваа пена со кремаста формула помага во дефинирањето на локните кај лица со природно виткана коса, овозможувајќи подлабока текстура,флексибилност и цврстина до 24часа.Предност на пената е што не е леплива. Пената е со јачина 2(средна јачина).

Употреба: протресете пред употреба,нанесете мала количина на водена коса подзасушена со крпа, па исушете ја косата со фен или оставете косата природно да се исуши.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS