DRAMATIZE IT MOUSSE kadus 500ml

DRAMATIZE IT MOUSSE kadus 500ml

516 MKD
без ДДВ: 437 MKD
Производител: Kadus Professional
Шифра на производ: Пена за волумен на коса кадус
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Пена за драматичен волумен на коса 

Со оваа пена се постигнува драматичен волумен на вашата коса од моментот на нанесувањето па се до 24часа. Истовремено ја заштитува косата од топлина, без да остави масни или лепливи траги. Пената е со голема јачина (3).

Употреба: протресете пред употреба, нанесете мала количина на водена коса подзасушена со крпа,потоа исушете ја косата со фен или оставете природно да се исуши.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS