Essentials Lak 500ml Kadus

Essentials Lak 500ml Kadus

446 MKD
без ДДВ: 378 MKD
Производител: Kadus Professional
Шифра на производ: Лак за коса Кадус есеншлс
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Лак за коса 500мл

Овој професионален лак за коса се користи како завршен спреј за фиксирање на секоја фризура. Идеален е за секојдневно стилизирање и косата се расчешлува лесно без да остава масни или лепливи траги.

Употреба: нанесете на фризурата како последен чекор за фиксирање.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS