Expand it strong hold mousse kadus 250ml

Expand it strong hold mousse kadus 250ml

453 MKD
без ДДВ: 384 MKD
Производител: Kadus Professional
Шифра на производ: Пена за екстра волумен на коса Кадус
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Пена за дополнителен волумен на коса 

Со оваа пена се овозможува додавање на дополнителен волумен на косата кој трае до 24часа. Пената е со јачина 2.(средна јачина)

Употреба: мала количина нанесете на водена коса подзасушена со крпа и обликувајте ја косата по желба, исушете со фен или оставете природно да се исуши.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS