ILLumina Color 60 ml

ILLumina Color 60 ml

680 MKD
без ДДВ: 576 MKD
Производител: Wella Professional
Шифра на производ: Боја за коса Илумина
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Расположливи опции

* Nijansa Illumina:

Фарба за коса (боја) Илумина

Од моментот на пуштање во продажба, фарбата за коса Илумина стана глобален феномен за убавина и овозможува постигнување на квалитетни природни нијанси на бои со неверојатна рефлексија на светлите тонови кои откриваат досега невиден потенцијал во фарбањето, истовремено обезбедувајќи и ја потребната заштита на косата. 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS