Информации за испорака

Испораката се врши до вашиот дом или доставена адреса во Македонија, најдоцна за 48 часа односно два работни дена во случај да не одговарате на наведената адреса или телефон производите ќе бидат вратени во магацин и ќе мора да ги подигнете од магацин.Цената на испораката е 120 денари,за нарачка над 1.500,оо денари испораката е бесплатана,овие услови на испорака важата само за испораки на територија на Република Македонија.За испораки надвор од Македонија условите предходно се договараат.

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS