Intensive mask Deep Moisture dry hair Kadus 200ml

Intensive mask Deep Moisture dry hair Kadus 200ml

402 MKD
без ДДВ: 341 MKD
Производител: Kadus Professional
Шифра на производ: Маска Интензивна за Сува Коса кадус
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Маска за интензивна хидратација на сува коса

Оваа маска обезбедува веднаш длабока и интензивно хидрирање(влажност) на сувата коса , оставајќи ја екстра мека со здрав сјај.

Употреба: нанесете на водена коса, измасирајте и оставете да делува 5 минути. Исплакнете темелно.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS