Koleston Perfect boja za kosa 60 ml

Koleston Perfect boja za kosa 60 ml

590 MKD
без ДДВ: 500 MKD
Производител: Wella Professional
Шифра на производ: Боја за коса Колестон Перфект
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Расположливи опции

* Нијанса:

Фарба за коса (боја) Колестон перфект

Оваа боја за коса ги поставува стандардите за креативност во боењето на коса.Таа е прв избор на повеќе од 100.000 фризерски салони низ светот, токму затоа што со неа се добиваат прецизни нијанси и се обезбедува одлична нега на коса, благодарение на најквалитетните состојки. Поддржана е од Институтот на трихолози , како и победник на Салон Стар наградата во категоријата бои за коса петти пат по ред.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS