КОЛОР

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Color Touch boja za kosa
Фарба за коса (боја) Оваа боја за коса во својот состав не содржи Амонијак , таа е повеќе ди..
438 MKD
без ДДВ: 371 MKD
Blondor Wella 800gr
Бланш за коса  Најпродаван производ за бланширање на коса, омилен производ на фризерите. За ..
2.453 MKD
без ДДВ: 2.079 MKD
ILLumina Color 60 ml
Фарба за коса (боја) Илумина Од моментот на пуштање во продажба, фарбата за коса Илумин..
680 MKD
без ДДВ: 576 MKD
Weloxon
Хидроген  Овој хидроген е употребуван од мноштво салони низ светот токму поради неговата гус..
728 MKD
без ДДВ: 617 MKD
Koleston Perfect boja za kosa 60 ml
Фарба за коса (боја) Колестон перфект Оваа боја за коса ги поставува стандардите за креативност в..
590 MKD
без ДДВ: 500 MKD

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS