Koleston Perfekt Wella

Koleston Perfekt Wella

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Koleston Perfect boja za kosa 60 ml
Фарба за коса (боја) Колестон перфект Оваа боја за коса ги поставува стандардите за креативност в..
590 MKD
без ДДВ: 500 MKD

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS