Weloxon

Weloxon

728 MKD
без ДДВ: 617 MKD
Производител: Wella Professional
Шифра на производ: Хидроген
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Процент на хидроген:

Хидроген 

Овој хидроген е употребуван од мноштво салони низ светот токму поради неговата густа, кремаста конзистенција, подобрена формула за мешање со боите за коса и постигнување на уметнички резултати. Овозможува прецизно и подеднакво развивање на боите.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2020. UKION SHOPS