Lift it root mousse kadus 250ml

Lift it root mousse kadus 250ml

453 MKD
без ДДВ: 384 MKD
Производител: Kadus Professional
Шифра на производ: Пена за Волумен на корените на косата кадус 250мл
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Пена за инстант волумен на корените на косата

Оваа пена се нанесува директно на корените на косата овозможувајќи и инстант волумен кој трае до 24часа и давајќи и ја неопходната влажност на косата.Пената е со јачина 2 (средна јачина).

Употреба: протресете пред употреба, нанесете на корените на водена коса подзасушена со крпа, па обликувајте по желба.Исушете ја косата со фен или оставете природно да се исуши.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS