НЕГА

НЕГА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Shampoo Deep Moisture kadus 250ml
Шампон за длабока хидратација на сува коса 250мл Веднаш помага за длабоко хидрирање на сувата кос..
314 MKD
без ДДВ: 266 MKD
Intensive mask Visible Repair Kadus 200ml
Интензивна маска за брза и видлива регенерација на оштетена коса Оваа маска веднаш по нанесувањет..
402 MKD
без ДДВ: 341 MKD
Shampoo Purifying Kadus 250ml
Шампон за чистење на скалпот (теме) на масна коса Овој шампон го прочистува скалпот и самата коса..
314 MKD
без ДДВ: 266 MKD
Scalp Stimulating Leave-In Tonic kadus150ml
Тоник за стимулирање на скалпот (против опаѓање) Овој тоник го освежува скалпот (темето) на глава..
360 MKD
без ДДВ: 305 MKD
Intensive mask Deep Moisture dry hair Kadus 200ml
Маска за интензивна хидратација на сува коса Оваа маска обезбедува веднаш длабока и интензив..
402 MKD
без ДДВ: 341 MKD
Conditioning Leave-In Spray dry hair Kadus 250ml
Регенератор-спреј за сува коса 250мл Овој регенератор во вид на спреј овозможува враќање на приро..
361 MKD
без ДДВ: 306 MKD
Color Shampoo Kadus 250ml
Шампон за боена коса 250мл Овој шампон ја заштитува фарбаната коса од избледување на бојата , ово..
314 MKD
без ДДВ: 266 MKD
Color Intensive Maska Kadus 200ml
Интензивна маска за заштита на боена коса 200мл Маска за боена коса која интензивно ја заштитува ..
402 MKD
без ДДВ: 341 MKD
Color Conditioning Spray Leave-In DM Kadus 250ml
Регенератор-спреј за боена коса кој не се измива 250мл Регенератор во форма на спреј кој го спреч..
361 MKD
без ДДВ: 306 MKD
MoroccanOil Hidra Conditoner 2x500ml
Регенератор за обновување на влажноста на косата Овој регенератор благодарение на хидрирачкиот ко..
2.930 MKD
без ДДВ: 2.483 MKD
MoroccanOil Hidro Shampoo 500ml
Шампон за враќање на влажноста на косата Со овој шампон третирајте ја косата која е сува и дехидр..
2.700 MKD
без ДДВ: 2.288 MKD
MoroccanOil Hidra Shampoo + Conditoner 2x500ml
ДУО Шампон +регенератор за влажност на косата Со редовна употреба на ова дуо составено од шампон ..
4.826 MKD
без ДДВ: 4.090 MKD
Revlon UNIQ ONE ALL IN ONE 150 ml
Третман Ревлон 10 во 1  Со овој третман се обновува сувата и оштетена коса, се намалува прет..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
AC Classic 3 in 1 250 ml
American Crew 3во1 шампон, регенератор и гел за туширање(за мажи) Овој третман е за нега на ..
532 MKD
без ДДВ: 451 MKD
AC Classic 3in1 Tea Tree 450ml
American Crew 3во1 шампон,регенератор и гел за туширање(за мажи)-со чајно дрво Овој третман е нам..
733 MKD
без ДДВ: 621 MKD
BC Moisture Kick Conditioner Spray 400ml
Спреј-регенератор за враќање на влажноста на косата Со овој регенератор лесен во својата формула,..
874 MKD
без ДДВ: 741 MKD
BC Volume Boost Shampoo 1l
Шампон за волумен на косата Овој шампон е наменет за тенка и слаба коса, со цел зголемување на не..
1.299 MKD
без ДДВ: 1.101 MKD
BC Repair Rescue Deep Nourishing Shampoo 1l
Шампон за обновување на многу оштетена коса Интензивен шампон за многу оштетена нормална до ..
1.299 MKD
без ДДВ: 1.101 MKD
BC Moisture Kick Shampoo 1l
Шампон за враќање на влажноста на косата Хидрирачки шампон за нормална до сува , кршлива или витк..
1.299 MKD
без ДДВ: 1.101 MKD
BC Color Freeze Shampoo Sulfate Free 1l
Шампон без сулфати за долготрајност на боена коса Овој шампон е нежен и совршен за бојадисана кос..
1.299 MKD
без ДДВ: 1.101 MKD
BC Color Freeze Shampoo Silver 1l
Шампон за бојадисана коса за ладни нијанси Овој шампон помага во одржувањето на соодветно pH ниво..
1.299 MKD
без ДДВ: 1.101 MKD
BC Color Freeze Conditioner 1l
Регенератор (кондиционер) за боена коса Овој регенератор е наменет за зачувување на бојата на фар..
1.391 MKD
без ДДВ: 1.179 MKD
Maximum Shampoo 250ml
Шампон против опаѓање на коса - за мажи Овој шампон го промовира растот на здрава коса,благодареј..
942 MKD
без ДДВ: 798 MKD
Oil Reflection Elixir 10x6ml
Серум за сите типови на коса  Еликсир кој ја негува косата и и дава дополнителен сјај и ја п..
1.906 MKD
без ДДВ: 1.615 MKD
Oil Reflection Mask 500ml
Маска за сите типови на коса Маска која ја храни и надополнува структурата на косата , оставајќи ..
1.443 MKD
без ДДВ: 1.223 MKD
Oil reflection mask 150ml
Маска за сите типови на коса Маска која ја храни и надополнува структурата на косата , оставајќи ..
684 MKD
без ДДВ: 580 MKD
Oil reflection Mask 30 ml
Маска за сите типови на коса Маска која ја храни и надополнува структурата на косата , оставајќи ..
249 MKD
без ДДВ: 211 MKD
Oil reflection Conditioner 30ml
Инстант регенератор (кондиционер) за сите типови коса Омекнувачки регенератор кој во рок од 30 се..
249 MKD
без ДДВ: 211 MKD
Oil reflection Shampoo 250 ml
Шампон за сите типови коса Лесен хидратантен шампон кој ја остава косата чиста и сјајна.Содржи ек..
683 MKD
без ДДВ: 579 MKD
Enrich Conditiоner for Coarse hair 1000ml
Хидратантен регенератор за цврста/јака коса Регенератор(кондиционер) за враќање на природната вла..
1.392 MKD
без ДДВ: 1.180 MKD
Enrich Conditiоner for fine/normal hair 1000ml
Хидратантен регенератор за тенка/нормална коса Регенератор(кондиционер) за враќање на природната ..
1.392 MKD
без ДДВ: 1.180 MKD
Enrich Shampoo for Coarse hair 500ml
Шампон за цврста/јака коса Хидратантен шампон за цврста/јака коса кој ја остава косата мазна и не..
837 MKD
без ДДВ: 709 MKD
Enrich Shampoo for fine/normal hair 500ml
Шампон за тенка/нормална коса Лесен шампон за тенка/нормална коса , кој ја остава косата полна со..
837 MKD
без ДДВ: 709 MKD
Enrich Shampoo for Coarse hair 1000ml
Шампон за цврста/јака коса Хидратантен шампон за цврста/јака коса кој ја остава косата мазна и не..
1.274 MKD
без ДДВ: 1.080 MKD
Enrich Shampoo for fine/normal hair 1000ml
Шампон за тенка/нормална коса Лесен шампон за тенка/нормална коса , кој ја остава косата полна со..
1.274 MKD
без ДДВ: 1.080 MKD
Enrich Repair Serum for Damаged hair 8x10ml
Обновувачки серум за оштетена коса (ампули) Хранлив серум кој не се измива и помага во брза реген..
2.274 MKD
без ДДВ: 1.927 MKD
Enrich Mask for fine/normal hair 150ml
Маска за сува тенка/нормална коса Лесна маска која ја хидрира сувата коса и ја остава полна ..
617 MKD
без ДДВ: 523 MKD
Enrich Mask for Coarse hair 500ml
Маска за сува цврста/јака коса Кремаста маска која ја обновува оштетената коса, давајќи и здрав и..
1.372 MKD
без ДДВ: 1.163 MKD
Enrich Mask for Coarse hair 150ml
Маска за сува цврста/јака коса Кремаста маска која ја обновува оштетената коса, давајќи и здрав и..
617 MKD
без ДДВ: 523 MKD
Enrich Conditiоner for Coarse hair 200ml
Хидратантен регенератор за цврста/јака коса Регенератор(кондиционер) за враќање на природната вла..
601 MKD
без ДДВ: 509 MKD

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS