Anti Age Wella

Anti Age Wella

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Anti age Maska 150 ml
Маска против стареење на косата - обновувачки третман за груба коса Оваа обновувачка маска, прави..
617 MKD
без ДДВ: 523 MKD
Anti Age Shampon 250 ml
Обновувачки шампон против стареење на косата - за груба коса  Овој шампон со богата текстура..
543 MKD
без ДДВ: 460 MKD

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS