Balance Wella

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Balance anty hair loss serum 8x6ml
Ампули против опаѓање на коса  Овие ампули содржат освежувачки серум кој продира и ги стимул..
1.564 MKD
без ДДВ: 1.325 MKD
Balance Refresh Revital Shampoo 250 ml
Шампон за ревитализирање на коса Овој шампон го разладува и ревитализира скалпот, оставајќи ја ко..
543 MKD
без ДДВ: 460 MKD
Balance Shampoo Calm Sensitiv 250ml
Шампон за чувствителен скалп Шампон без мирис кој го смирува и стимулира чувствителниот скалп, от..
543 MKD
без ДДВ: 460 MKD
Balance Shampoo Purifyng 250ml
Прочистувачки шампон за коса (мрсна коса) Шампон кој длабински ја чисти косата и ги отстранува ос..
543 MKD
без ДДВ: 460 MKD
Balance Shampoo anti Dandruff 250ml
Шампон против првут Смирувачки шампон кој ги отстранува видливите траги од првут и ја остава коса..
543 MKD
без ДДВ: 460 MKD

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS