Brilliance Wella

Brilliance Wella

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Briliance Shampoo za tenka kosa 500ml
Шампон за фарбана и тенка коса Со новата микролајт кристал технологија специјално дизајнирана да ..
837 MKD
без ДДВ: 709 MKD
Briliance Shampoo za jaka kosa 500ml
Шампон за фарбана и густа коса Со новата микролајт кристал технологија специјално дизајнирана да ..
837 MKD
без ДДВ: 709 MKD
Briliance Maska za tenka kosa 500ml
Маска за фарбана коса - тенко влакно  Лесна маска со високо ниво на регенерирање, со не..
1.372 MKD
без ДДВ: 1.163 MKD
Briliance Maska za jaka kosa 500ml
Маска за фарбана коса - јако влакно  Лесна маска со високо ниво на регенерирање, со нејзинат..
1.372 MKD
без ДДВ: 1.163 MKD
Briliance Maska za jaka kosa 150ml
Маска за фарбана коса - јако влакно  Лесна маска со високо ниво на регенерирање, со нејзинат..
562 MKD
без ДДВ: 476 MKD
Briliance Maska za tenka kosa 150ml
Маска за фарбана коса - тенко влакно  Лесна маска со високо ниво на регенерирање, со не..
617 MKD
без ДДВ: 523 MKD
Briliance Shampoo za tenka kosa 1000ml
Шампон за фарбана и тенка коса Со новата микролајт кристал технологија специјално дизајниран..
1.274 MKD
без ДДВ: 1.080 MKD
Briliance Shampoo za jaka kosa 1000ml
Шампон за фарбана и густа коса  Со новата микролајт кристал технологија специјално дизајнира..
1.274 MKD
без ДДВ: 1.080 MKD
Briliance Shampoo za kosa tenka 250ml
Шампон за фарбана и тенка коса Со новата микролајт кристал технологија специјално дизајнирана да ..
506 MKD
без ДДВ: 429 MKD
Briliance Shampoo za jaka kosa 250 ml
Шампон за фарбана и густа коса Со новата микролајт кристал технологија специјално дизајнирана да ..
506 MKD
без ДДВ: 429 MKD

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS