Elements Wella

Elements Wella

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Elements Skalp Serum 100ml
Серум за зајакнување на коса без сулфати , парабен и вештачки бои Моќен серум (без парабен) за за..
1.905 MKD
без ДДВ: 1.614 MKD
Elements Conditioner spray 150ml
Регенератор-спреј за коса без парабен, сулфати и вештачки бои Регенератор (кондиционер) без ..
695 MKD
без ДДВ: 589 MKD
Elements Maska 500 ml
Маска за обновување на коса без парабен,сулфати и вештачки бои Маска за коса без парабен кој..
1.672 MKD
без ДДВ: 1.417 MKD
Elements Conditioner 200ml
Регенератор за обновување коса без сулфати, парабен и вештачки бои Регенератор за коса ..
715 MKD
без ДДВ: 606 MKD
Elements Maska 150ml
Маска за обновување на коса без парабен,сулфати и вештачки бои Маска за коса без парабен кој..
680 MKD
без ДДВ: 576 MKD
Elements Shampoo 250 ml
Шампон за обновување на коса без сулфати,парабен и вештачки бои Шампон без сулфати , кој ја ..
773 MKD
без ДДВ: 655 MKD

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS