Enrich Wella

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Enrich Conditiоner for Coarse hair 1000ml
Хидратантен регенератор за цврста/јака коса Регенератор(кондиционер) за враќање на природната вла..
1.392 MKD
без ДДВ: 1.180 MKD
Enrich Conditiоner for fine/normal hair 1000ml
Хидратантен регенератор за тенка/нормална коса Регенератор(кондиционер) за враќање на природната ..
1.392 MKD
без ДДВ: 1.180 MKD
Enrich Shampoo for Coarse hair 500ml
Шампон за цврста/јака коса Хидратантен шампон за цврста/јака коса кој ја остава косата мазна и не..
837 MKD
без ДДВ: 709 MKD
Enrich Shampoo for fine/normal hair 500ml
Шампон за тенка/нормална коса Лесен шампон за тенка/нормална коса , кој ја остава косата полна со..
837 MKD
без ДДВ: 709 MKD
Enrich Shampoo for Coarse hair 1000ml
Шампон за цврста/јака коса Хидратантен шампон за цврста/јака коса кој ја остава косата мазна и не..
1.274 MKD
без ДДВ: 1.080 MKD
Enrich Shampoo for fine/normal hair 1000ml
Шампон за тенка/нормална коса Лесен шампон за тенка/нормална коса , кој ја остава косата полна со..
1.274 MKD
без ДДВ: 1.080 MKD
Enrich Repair Serum for Damаged hair 8x10ml
Обновувачки серум за оштетена коса (ампули) Хранлив серум кој не се измива и помага во брза реген..
2.274 MKD
без ДДВ: 1.927 MKD
Enrich Mask for fine/normal hair 150ml
Маска за сува тенка/нормална коса Лесна маска која ја хидрира сувата коса и ја остава полна ..
617 MKD
без ДДВ: 523 MKD
Enrich Mask for Coarse hair 500ml
Маска за сува цврста/јака коса Кремаста маска која ја обновува оштетената коса, давајќи и здрав и..
1.372 MKD
без ДДВ: 1.163 MKD
Enrich Mask for Coarse hair 150ml
Маска за сува цврста/јака коса Кремаста маска која ја обновува оштетената коса, давајќи и здрав и..
617 MKD
без ДДВ: 523 MKD
Enrich Conditiоner for Coarse hair 200ml
Хидратантен регенератор за цврста/јака коса Регенератор(кондиционер) за враќање на природната вла..
601 MKD
без ДДВ: 509 MKD
Enrich Conditiоner for fine/normal hair 200ml
Хидратантен регенератор за тенка/нормална коса Регенератор(кондиционер) за враќање на природната ..
601 MKD
без ДДВ: 509 MKD

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS