Kadus Nega

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Shampoo Deep Moisture kadus 250ml
Шампон за длабока хидратација на сува коса 250мл Веднаш помага за длабоко хидрирање на сувата кос..
314 MKD
без ДДВ: 266 MKD
Intensive mask Visible Repair Kadus 200ml
Интензивна маска за брза и видлива регенерација на оштетена коса Оваа маска веднаш по нанесувањет..
402 MKD
без ДДВ: 341 MKD
Shampoo Purifying Kadus 250ml
Шампон за чистење на скалпот (теме) на масна коса Овој шампон го прочистува скалпот и самата коса..
314 MKD
без ДДВ: 266 MKD
Scalp Stimulating Leave-In Tonic kadus150ml
Тоник за стимулирање на скалпот (против опаѓање) Овој тоник го освежува скалпот (темето) на глава..
360 MKD
без ДДВ: 305 MKD
Intensive mask Deep Moisture dry hair Kadus 200ml
Маска за интензивна хидратација на сува коса Оваа маска обезбедува веднаш длабока и интензив..
402 MKD
без ДДВ: 341 MKD
Conditioning Leave-In Spray dry hair Kadus 250ml
Регенератор-спреј за сува коса 250мл Овој регенератор во вид на спреј овозможува враќање на приро..
361 MKD
без ДДВ: 306 MKD
Color Shampoo Kadus 250ml
Шампон за боена коса 250мл Овој шампон ја заштитува фарбаната коса од избледување на бојата , ово..
314 MKD
без ДДВ: 266 MKD
Color Intensive Maska Kadus 200ml
Интензивна маска за заштита на боена коса 200мл Маска за боена коса која интензивно ја заштитува ..
402 MKD
без ДДВ: 341 MKD
Color Conditioning Spray Leave-In DM Kadus 250ml
Регенератор-спреј за боена коса кој не се измива 250мл Регенератор во форма на спреј кој го спреч..
361 MKD
без ДДВ: 306 MKD
Conditioner Damaged Hair 250ml Kadus
Регенератор (кондиционер) за оштетена коса  Овој регенератор за оштетена коса експресно ја х..
425 MKD
без ДДВ: 360 MKD
Shampoo Impressive Volume 250ml Kadus
Шампон за волумен на коса Овој шампон и дава на тенката коса веднаш забележлив волумен , пра..
314 MKD
без ДДВ: 266 MKD
Shampoo Deep Moisture 250ml Kadus
Шампон за длабока хидратација на сува коса Веднаш помага за длабоко хидрирање на сувата коса..
314 MKD
без ДДВ: 266 MKD
Serum Damage Hair 6x10ml Kadus
Серум ампули за оштетена коса  Секоја ампула дава веднаш видливи резултати во обновата на ош..
653 MKD
без ДДВ: 553 MKD
Shampoo Impressive Volume 1000ml Kadus
Шампон за волумен на коса Овој шампон и дава на тенката коса веднаш забележлив волумен , пра..
649 MKD
без ДДВ: 550 MKD
Shampoo Visible Repair  1000ml Kadus
Шампон за обнова на оштетена коса Овој шампон веднаш видливо ја обновува и храни оштетената коса,..
649 MKD
без ДДВ: 550 MKD
Shampoo Deep Moisture 1000ml Kadus
Шампон за длабока хидратација на сува коса Веднаш помага за длабоко хидрирање на сувата коса,&nbs..
649 MKD
без ДДВ: 550 MKD
Serum Vital Booster ampuli 6x10 ml Кадус
Серум ампули против опаѓање на коса Веднаш го стимулира скалпот и го поддржува растот на косата, ..
653 MKD
без ДДВ: 553 MKD
Shampoo Vital Booster 1000ml Kadus
Шампон против опаѓање на коса Овој шампон е за ревитализирање на скалпот на косата.Се користи во ..
649 MKD
без ДДВ: 550 MKD

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS