Lux Oil Keratin Wella

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Keratin Lux Oil Booster 100ml
Третман за коса со масла Третирајте ја оштетената и слаба коса со овој третман со лесна текстура ..
815 MKD
без ДДВ: 691 MKD
Keratin Lux Oil Eliksir 100ml
Еликсир за коса со масла Третирајте ја оштетената и слаба коса со овој третман со лесна текстура&..
1.578 MKD
без ДДВ: 1.337 MKD
Keratin Lux Oil Shampoо 200 ml
Кератински шампон за коса За луксузно миење на вашата коса кератинот и пантенолот здружено делува..
838 MKD
без ДДВ: 710 MKD
Keratin Lux Oil Mask 150ml
Кератинска маска за коса Експресно ја реконструира косата, подобрувајќи и ја текстурата и пр..
1.181 MKD
без ДДВ: 1.001 MKD

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS