Marocan OIL

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
MoroccanOil Hidra Conditoner 2x500ml
Регенератор за обновување на влажноста на косата Овој регенератор благодарение на хидрирачкиот ко..
2.930 MKD
без ДДВ: 2.483 MKD
MoroccanOil Hidro Shampoo 500ml
Шампон за враќање на влажноста на косата Со овој шампон третирајте ја косата која е сува и дехидр..
2.700 MKD
без ДДВ: 2.288 MKD

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS