Нега Schwarckopf

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BC Moisture Kick Conditioner Spray 400ml
Спреј-регенератор за враќање на влажноста на косата Со овој регенератор лесен во својата формула,..
874 MKD
без ДДВ: 741 MKD
BC Volume Boost Shampoo 1l
Шампон за волумен на косата Овој шампон е наменет за тенка и слаба коса, со цел зголемување на не..
1.299 MKD
без ДДВ: 1.101 MKD
BC Repair Rescue Deep Nourishing Shampoo 1l
Шампон за обновување на многу оштетена коса Интензивен шампон за многу оштетена нормална до ..
1.299 MKD
без ДДВ: 1.101 MKD
BC Moisture Kick Shampoo 1l
Шампон за враќање на влажноста на косата Хидрирачки шампон за нормална до сува , кршлива или витк..
1.299 MKD
без ДДВ: 1.101 MKD
BC Color Freeze Shampoo Sulfate Free 1l
Шампон без сулфати за долготрајност на боена коса Овој шампон е нежен и совршен за бојадисана кос..
1.299 MKD
без ДДВ: 1.101 MKD
BC Color Freeze Shampoo Silver 1l
Шампон за бојадисана коса за ладни нијанси Овој шампон помага во одржувањето на соодветно pH ниво..
1.299 MKD
без ДДВ: 1.101 MKD
BC Color Freeze Conditioner 1l
Регенератор (кондиционер) за боена коса Овој регенератор е наменет за зачувување на бојата на фар..
1.391 MKD
без ДДВ: 1.179 MKD

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS