Oil Reflection Wella

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Oil Reflection Elixir 10x6ml
Серум за сите типови на коса  Еликсир кој ја негува косата и и дава дополнителен сјај и ја п..
1.906 MKD
без ДДВ: 1.615 MKD
Oil Reflection Mask 500ml
Маска за сите типови на коса Маска која ја храни и надополнува структурата на косата , оставајќи ..
1.443 MKD
без ДДВ: 1.223 MKD
Oil reflection mask 150ml
Маска за сите типови на коса Маска која ја храни и надополнува структурата на косата , оставајќи ..
684 MKD
без ДДВ: 580 MKD
Oil reflection Mask 30 ml
Маска за сите типови на коса Маска која ја храни и надополнува структурата на косата , оставајќи ..
249 MKD
без ДДВ: 211 MKD
Oil reflection Conditioner 30ml
Инстант регенератор (кондиционер) за сите типови коса Омекнувачки регенератор кој во рок од 30 се..
249 MKD
без ДДВ: 211 MKD
Oil reflection Shampoo 250 ml
Шампон за сите типови коса Лесен хидратантен шампон кој ја остава косата чиста и сјајна.Содржи ек..
683 MKD
без ДДВ: 579 MKD

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS