System Profesional Wella

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Color Infuzija 6x6ml Sp
Третман во ампули за долготрајност на бојата на косата Заштитата на сјајната боја за коса стана н..
1.883 MKD
без ДДВ: 1.596 MKD
Silver Blond Shampoo Sp 250 ml
Шампон за русо фарбана или шатирана коса Овој шампон помага за подолго задржување на сребрено рус..
957 MKD
без ДДВ: 811 MKD
Color Conditioner SP 200ml
Регенератор за фарбана коса (за долготрајност на боја) Овој ефикасен заштитен регенератор(ко..
899 MKD
без ДДВ: 762 MKD
Color Shampoo SP 1000ml
Шампон за фарбана коса (долготрајност на боја) Овој шампон овозможува долготрајност и заштита на ..
2.093 MKD
без ДДВ: 1.774 MKD
Color Shampoo SP 250 ml
Шампон за фарбана коса (долготрајност на боја) Овој шампон овозможува долготрајност и заштита на ..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Clear Scalp Shampeeling Sp 200ml
Третман против првут  Ослободете се од упорниот првут благодарение на овој регулирачки ..
1.194 MKD
без ДДВ: 1.012 MKD
Clear Shampoo SP 250 ml
Шампон против првут Со ултра нежна и PH неутрална формула специјално создадена од дерматолозите, ..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Balance Scalp Lotion 125ml
Лосион за чувствителен скалп против опаѓање на коса Овој лосион е наменет за чувствителен скалп ,..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Balance Scalp Mask SP 400ml
Маска за чувствителен скалп против опаѓање на коса Оваа маска е наменета за чувствителен скалп , ..
2.120 MKD
без ДДВ: 1.797 MKD
Balance Shampoo 250 ml SP
Шампон за чувствителен скалп против опаѓање и кршење на косата Овој шампон го негува чувствителни..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Shine Define Shampoo 250 ml
Шампон за здрав сјај на косата Овој шампон  помага во ревитализирањето на безживотната коса ..
798 MKD
без ДДВ: 676 MKD
Shine Define mask 200ml
Маска за обнова на безживотната коса Оваа маска ја обновува безживотната коса и и го враќа и..
1.076 MKD
без ДДВ: 912 MKD
Wella SP Weightless Finish 125ml
Третман за волумен на тенка коса Нежен третман со помош на кој се враќа прекрасниот волумен ..
832 MKD
без ДДВ: 705 MKD
Hidro Conditioner SP 1000ml
Регенератор за сува коса  Регенератор(кондиционер) кој содржи специјален активен хидрир..
2.623 MKD
без ДДВ: 2.223 MKD
Hidro Conditioner SP 200 ml
Регенератор за сува коса  Регенератор(кондиционер) кој содржи специјален активен хидрир..
899 MKD
без ДДВ: 762 MKD
Hidrate Shampoо Sp 1000ml
Хидрирачки шампон  Овој шампон ја хидрира косата на нежен и темелен начин, овозможувајќи и д..
2.093 MKD
без ДДВ: 1.774 MKD
Hidrate Shampoo Sp 250 ml
Хидрирачки шампон  Овој шампон ја хидрира косата на нежен и темелен начин, овозможувајќи и д..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Repair Perfect Ends 40ml
Капки за коса за оштетени и расцветани врвови овие капки за коса ја обновуваат и заштитуваат коса..
1.659 MKD
без ДДВ: 1.406 MKD
Repair Infuzija 6x6ml
Ампули инфузија за оштетена коса Најдобро функционираат во комбинација со маската за оштетена кос..
1.883 MKD
без ДДВ: 1.596 MKD
Repair Conditioner 1000ml
Регенератор (кондиционер) за оштетена коса За само 30 секунди овој регенератор успешно ја обновув..
2.620 MKD
без ДДВ: 2.220 MKD
Repair Shampoo 1000ml
Шампон за оштетена коса Идеален за интензивно секојдневно чистење на оштетена коса, ја обновува и..
2.093 MKD
без ДДВ: 1.774 MKD
Repair Mask SP 400ml
Интензивна маска за оштетена коса Маска за оштетена коса која ја обновува и заштитува косата од п..
1.954 MKD
без ДДВ: 1.656 MKD
Repair Shampoo 250 ml
Шампон за оштетена коса Идеален за интензивно секојдневно чистење на оштетена коса, ја обновува и..
798 MKD
без ДДВ: 676 MKD
Wella SP Volumize infusion 6x6 ml
Инфузија ампула за волумен на коса Овие ампули ја претвораат тенката и сплескана коса во прекрасн..
1.883 MKD
без ДДВ: 1.596 MKD
Wella SP Volumize Mask 400ml
Маска за волумен на тенка коса Интензивен третман за тенка коса , кој ја зацврстува и обновува ко..
1.954 MKD
без ДДВ: 1.656 MKD
Wella SP Volumize Mask 200ml
Маска за волумен на тенка коса Интензивен третман за тенка коса , кој ја зацврстува и обновува ко..
1.076 MKD
без ДДВ: 912 MKD
Wella Volumize Shampoo SP 250ml
Шампон за волумен на тенка коса Нежно ја чисти и зацврстува тенката коса и и го дава потребниот в..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Wella Volumize Shampoo SP 1000ml
Шампон за волумен на тенка коса Нежно ја чисти и зацврстува тенката коса и и го дава потребниот в..
2.093 MKD
без ДДВ: 1.774 MKD

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS