Protect it volumizing heat protection spray kadus 150ml

Protect it volumizing heat protection spray kadus 150ml

361 MKD
без ДДВ: 306 MKD
Производител: Kadus Professional
Шифра на производ: Спреј за заштита од топлина при фенирање и пеглање на коса
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

2 во 1 Спреј за заштита од топлина и инстант волумен

Овој спреј за коса овозможува брза заштита на косата од топлина, истовремено обезбедувајќи и го потребниот волумен. 

Употреба: нанесете мала количина рамномерно на сува или водена коса, па исушете ја косата со фен.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS