Satin On anti-frizz serum kadus 40ml

Satin On anti-frizz serum kadus 40ml

360 MKD
без ДДВ: 305 MKD
Производител: Kadus Professional
Шифра на производ: Серум за сјај и суви врвови на коса кадус
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Серум за измазнување и сјај на косата и врвовите

Овој серум е наменет за измазнување и сјај на косата , како во должина така и на нејзините суви врвови.

Употреба: нанесете мала количина од средина  во должина на косата па се до краевите. Употребувајте го серумот умерено.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS