Shampoo Deep Moisture kadus 250ml

Shampoo Deep Moisture kadus 250ml

314 MKD
без ДДВ: 266 MKD
Производител: Kadus Professional
Шифра на производ: Шампон за длабока хидратација на сува коса кадус
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Шампон за длабока хидратација на сува коса 250мл

Веднаш помага за длабоко хидрирање на сувата коса, обезбедувајќи и мекост , сјај и флексибилност на косата.Содржи екстракт од манго и мед.

Употреба: нанесете на водена коса и измасирајте , па исплакнете.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS