Shampoo Purifying Kadus 250ml

Shampoo Purifying Kadus 250ml

314 MKD
без ДДВ: 266 MKD
Производител: Kadus Professional
Шифра на производ: Шампон за Масна Коса кадус
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Шампон за чистење на скалпот (теме) на масна коса

Овој шампон го прочистува скалпот и самата коса од вишокот маснотии (себум), оставајќи ја во целокупно подобра состојба. Содржи екстракти од масло од семе од јојоба и бел чај. 

Употреба: нанесете на водена коса и масирајте, потоа исплакнете. Повторете ја постапката доколку е потребно.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS