Spark up Shine spray kadus 200ml

Spark up Shine spray kadus 200ml

361 MKD
без ДДВ: 306 MKD
Производител: Kadus Professional
Шифра на производ: Спреј за сјај на коса кадус
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Спреј за сјај на косата

Со овој спреј се постигнува посакуваната сјајност на вашата коса.

Употреба: нанесете умерено на сува коса на далечина од 30 цм од вашата коса.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS