Scalp Stimulating Leave-In Tonic kadus150ml

Scalp Stimulating Leave-In Tonic kadus150ml

360 MKD
без ДДВ: 305 MKD
Производител: Kadus Professional
Шифра на производ: Тоник Против Опаѓање за Стимулирање на Скaлпот
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Тоник за стимулирање на скалпот (против опаѓање)

Овој тоник го освежува скалпот (темето) на главата веднаш по нанесувањето истовремено стимулирајќи ја циркулацијата.Содржи екстракт од ментол и камфор.

Употреба: нанесете со нежно масирање на скалпот. Не се измива.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS