Change Over Remoldable paste Kadus 75ml

Change Over Remoldable paste Kadus 75ml

395 MKD
без ДДВ: 335 MKD
Производител: Kadus Professional
Шифра на производ: Паста за моделирање на коса кадус
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Паста-восок за ремоделирање на фризури

Кога сакате да промените изглед искористете ја оваа флексибилна паста за ремоделирање во тој процес , менувајќи различни форми на косата.

Употреба: нанесете на дланките и формирајте фризура по желба на сува коса. Доколку посакате промена на веќе направената фризура направете го тоа без колебање со повторно нанесување од оваа паста.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS