Fiber Up Texture Gum Kadus75ml

Fiber Up Texture Gum Kadus75ml

394 MKD
без ДДВ: 334 MKD
Производител: Kadus Professional
Шифра на производ: Гума за текстура и форми на косата кадус
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Гума за текстура и дефиниција на косата

Со оваа гума обликувајќи ја косата се обезбедува богата текстура и убава дефиниција на косата.

Употреба: нанесете мала количина на дланките, па обликувајте ја косата додека е сува или водена. Исушете ја косата со фен за најдобри резултати.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS