СТАЈЛИНГ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
CURLS IN CURL MOUSSE kadus150ml
Пена за виткана коса Оваа пена со кремаста формула помага во дефинирањето на локните кај лица со ..
361 MKD
без ДДВ: 306 MKD
Lift it root mousse kadus 250ml
Пена за инстант волумен на корените на косата Оваа пена се нанесува директно на корените на косат..
453 MKD
без ДДВ: 384 MKD
Expand it strong hold mousse kadus 250ml
Пена за дополнителен волумен на коса  Со оваа пена се овозможува додавање на дополнителен во..
453 MKD
без ДДВ: 384 MKD
Protect it volumizing heat protection spray kadus 150ml
2 во 1 Спреј за заштита од топлина и инстант волумен Овој спреј за коса овозможува брза..
361 MKD
без ДДВ: 306 MKD
DRAMATIZE IT MOUSSE kadus 500ml
Пена за драматичен волумен на коса  Со оваа пена се постигнува драматичен волумен на вашата ..
516 MKD
без ДДВ: 437 MKD
Spark up Shine spray kadus 200ml
Спреј за сјај на косата Со овој спреј се постигнува посакуваната сјајност на вашата коса. Упот..
361 MKD
без ДДВ: 306 MKD
Satin On anti-frizz serum kadus 40ml
Серум за измазнување и сјај на косата и врвовите Овој серум е наменет за измазнување и сјај ..
360 MKD
без ДДВ: 305 MKD
Fiber Up Texture Gum Kadus75ml
Гума за текстура и дефиниција на косата Со оваа гума обликувајќи ја косата се обезбедува богата т..
394 MKD
без ДДВ: 334 MKD
Change Over Remoldable paste Kadus 75ml
Паста-восок за ремоделирање на фризури Кога сакате да промените изглед искористете ја оваа флекси..
395 MKD
без ДДВ: 335 MKD
Essentials Lak 500ml Kadus
Лак за коса 500мл Овој професионален лак за коса се користи како завршен спреј за фиксирање на се..
446 MKD
без ДДВ: 378 MKD
AC Classic Fiber 85 gr
American crew паста за коса  Оваа паста за коса овозможува цврстина и матирачки изглед, а де..
673 MKD
без ДДВ: 570 MKD
STYLE OSIS + MESS UP 100ml
Матирачка паста за стилизирање на коса Со оваа паста се стилизира косата по желба, истата овозмож..
520 MKD
без ДДВ: 441 MKD
EIMI Extra Volume pena 300ml
Пена за волумен на коса Со нанесувањето на оваа пена се постигнува поголем волумен на косата, и и..
611 MKD
без ДДВ: 518 MKD
EIMI Pearl Styler 150ml
Пена за коса со бисерен сјај Создадете цврста и флексибилна текстура со бисерен сјај благодарение..
695 MKD
без ДДВ: 589 MKD
EIMI Bold Move 150 ml
Матирачки восок за коса  Оформете го вашиот посакуван изглед со овој восок со мат основ..
1.173 MKD
без ДДВ: 994 MKD
EIMI Shape Me 48h 150ml
48ч.обликувачки гел со меморија Овој гел кој се активира со топлина ( фен , пегла за коса.....
1.173 MKD
без ДДВ: 994 MKD
EIMI Root Shoot 200ml
Пена за волумен од коренот на косата Со оваа пена за коса се постигнува подигнување на косат..
601 MKD
без ДДВ: 509 MKD
EIMI Sugar Lift 150ml
Шеќерен лак за коса Постигнете го посакуваниот волумен нанесувајќи го овој флексибилен лак за кос..
438 MKD
без ДДВ: 371 MKD
EIMI Grip Cream 75 ml
Крем-восок за обликување на косата Креирајте и манипулирајте со различни стилови и фризури н..
641 MKD
без ДДВ: 543 MKD
Eimi Squlpt  Force 250ml
Гел за обликување со екстремна цврстина Бидете креативни и создавајте стилови по желба со ек..
1.195 MKD
без ДДВ: 1.013 MKD
EIMI Rugged Texture 75ml
Мат паста за обликување на коса  Со оваа мат паста обликувајте ја вашата коса и постигнете&n..
586 MKD
без ДДВ: 497 MKD
EIMI Shape Shift 150ml
Моделирачка гума (паста )за коса Со оваа еластична паста за моделирање на коса може да ..
1.173 MKD
без ДДВ: 994 MKD
EIMI Ocean Spritz 150ml
Минерален солен спреј за коса Создадете ,,недовршен брановиден" изглед на вашата коса (како ..
520 MKD
без ДДВ: 441 MKD
EIMI Boost Bounce pena 300ml
Пена за виткана коса Оваа пена овозможува дефинирање на локните кај лица со природно виткана коса..
584 MKD
без ДДВ: 495 MKD
EIMI Shape Control pena 300ml
Пена за стилизирање на косата Со употреба на фен и оваа пена за коса со голема цврстина - создаде..
761 MKD
без ДДВ: 645 MKD
EIMI Shape Control pena 500ml
Пена за стилизирање на косата Со употреба на фен и оваа пена за коса со голема цврстина - создаде..
584 MKD
без ДДВ: 495 MKD
EIMI Extra Volume pena 500ml
Пена за волумен на коса Со нанесувањето на оваа пена се постигнува поголем волумен на косата, и и..
817 MKD
без ДДВ: 692 MKD
EIMI Glam Mist sjaj 200 ml
Спреј за сјај на косата  Завршете го вашиот гламурозен изглед со овој спреј за сјај на ..
743 MKD
без ДДВ: 630 MKD
EIMI Flexible Finish lak 250 ml
Лак за коса  Создавајте и манипулирајте со посакуваните форми на вашата коса , а потоа нанес..
761 MKD
без ДДВ: 645 MKD
EIMI Stay Styled Lak 500ml
Лак за коса  Создадете ја и зацврстете ја било која фризура со овој разноврсен лак со с..
817 MKD
без ДДВ: 692 MKD
EIMI Dynamic Fix Lak za kosa 500 ml
Лак за коса 45 секунди Овој лак за коса се нанесува на косата и истата треба да ја оформите по же..
817 MKD
без ДДВ: 692 MKD
EIMI Stay Essential Lak 500ml
Лак за коса  Создадете впечатливи стилови со овој моделирачки лак со лесна текстура, притоа ..
817 MKD
без ДДВ: 692 MKD
Performance Hair Spray ultra hold 500ml
Лак за коса со голема јачина Овој лак е со голема јачина па овозможува задржување на формата..
565 MKD
без ДДВ: 479 MKD
Performance hair spray extra strong 500 ml
Лак за коса со екстра голема јачина Овој лак е со екстра голема јачина па овозможува задржување н..
565 MKD
без ДДВ: 479 MKD
Set It Lak 500ml Kadus
Лак за коса Ова е професионален флексибилен лак за коса кој брзо се суши и ја зацврстува косата ,..
446 MKD
без ДДВ: 378 MKD
Fix It Spray 500 ml Kadus
Лак за коса  Лак за коса со голема јачина кој ја фиксира фризурата до 24 часа. Употреба: ..
446 MKD
без ДДВ: 378 MKD
Lock It Lak 500ml Kadus
Лак за коса  Лак за коса за драматичен изглед со екстремно зацврстување до 24 часа. Употр..
446 MKD
без ДДВ: 378 MKD

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS