Fixsator Sprey (lakovi) Wella

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
EIMI Flexible Finish lak 250 ml
Лак за коса  Создавајте и манипулирајте со посакуваните форми на вашата коса , а потоа нанес..
761 MKD
без ДДВ: 645 MKD
EIMI Stay Styled Lak 500ml
Лак за коса  Создадете ја и зацврстете ја било која фризура со овој разноврсен лак со с..
817 MKD
без ДДВ: 692 MKD
EIMI Dynamic Fix Lak za kosa 500 ml
Лак за коса 45 секунди Овој лак за коса се нанесува на косата и истата треба да ја оформите по же..
817 MKD
без ДДВ: 692 MKD
EIMI Stay Essential Lak 500ml
Лак за коса  Создадете впечатливи стилови со овој моделирачки лак со лесна текстура, притоа ..
817 MKD
без ДДВ: 692 MKD
Performance Hair Spray ultra hold 500ml
Лак за коса со голема јачина Овој лак е со голема јачина па овозможува задржување на формата..
565 MKD
без ДДВ: 479 MKD
Performance hair spray extra strong 500 ml
Лак за коса со екстра голема јачина Овој лак е со екстра голема јачина па овозможува задржување н..
565 MKD
без ДДВ: 479 MKD

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS