Kadus Lakovi

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
CURLS IN CURL MOUSSE kadus150ml
Пена за виткана коса Оваа пена со кремаста формула помага во дефинирањето на локните кај лица со ..
361 MKD
без ДДВ: 306 MKD
Lift it root mousse kadus 250ml
Пена за инстант волумен на корените на косата Оваа пена се нанесува директно на корените на косат..
453 MKD
без ДДВ: 384 MKD
Expand it strong hold mousse kadus 250ml
Пена за дополнителен волумен на коса  Со оваа пена се овозможува додавање на дополнителен во..
453 MKD
без ДДВ: 384 MKD
Protect it volumizing heat protection spray kadus 150ml
2 во 1 Спреј за заштита од топлина и инстант волумен Овој спреј за коса овозможува брза..
361 MKD
без ДДВ: 306 MKD
DRAMATIZE IT MOUSSE kadus 500ml
Пена за драматичен волумен на коса  Со оваа пена се постигнува драматичен волумен на вашата ..
516 MKD
без ДДВ: 437 MKD
Spark up Shine spray kadus 200ml
Спреј за сјај на косата Со овој спреј се постигнува посакуваната сјајност на вашата коса. Упот..
361 MKD
без ДДВ: 306 MKD
Satin On anti-frizz serum kadus 40ml
Серум за измазнување и сјај на косата и врвовите Овој серум е наменет за измазнување и сјај ..
360 MKD
без ДДВ: 305 MKD
Fiber Up Texture Gum Kadus75ml
Гума за текстура и дефиниција на косата Со оваа гума обликувајќи ја косата се обезбедува богата т..
394 MKD
без ДДВ: 334 MKD
Change Over Remoldable paste Kadus 75ml
Паста-восок за ремоделирање на фризури Кога сакате да промените изглед искористете ја оваа флекси..
395 MKD
без ДДВ: 335 MKD
Essentials Lak 500ml Kadus
Лак за коса 500мл Овој професионален лак за коса се користи како завршен спреј за фиксирање на се..
446 MKD
без ДДВ: 378 MKD
Set It Lak 500ml Kadus
Лак за коса Ова е професионален флексибилен лак за коса кој брзо се суши и ја зацврстува косата ,..
446 MKD
без ДДВ: 378 MKD
Fix It Spray 500 ml Kadus
Лак за коса  Лак за коса со голема јачина кој ја фиксира фризурата до 24 часа. Употреба: ..
446 MKD
без ДДВ: 378 MKD
Lock It Lak 500ml Kadus
Лак за коса  Лак за коса за драматичен изглед со екстремно зацврстување до 24 часа. Употр..
446 MKD
без ДДВ: 378 MKD

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS