Textura Wella

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
EIMI Pearl Styler 150ml
Пена за коса со бисерен сјај Создадете цврста и флексибилна текстура со бисерен сјај благодарение..
695 MKD
без ДДВ: 589 MKD
EIMI Bold Move 150 ml
Матирачки восок за коса  Оформете го вашиот посакуван изглед со овој восок со мат основ..
1.173 MKD
без ДДВ: 994 MKD
EIMI Shape Me 48h 150ml
48ч.обликувачки гел со меморија Овој гел кој се активира со топлина ( фен , пегла за коса.....
1.173 MKD
без ДДВ: 994 MKD
EIMI Grip Cream 75 ml
Крем-восок за обликување на косата Креирајте и манипулирајте со различни стилови и фризури н..
641 MKD
без ДДВ: 543 MKD
Eimi Squlpt  Force 250ml
Гел за обликување со екстремна цврстина Бидете креативни и создавајте стилови по желба со ек..
1.195 MKD
без ДДВ: 1.013 MKD
EIMI Rugged Texture 75ml
Мат паста за обликување на коса  Со оваа мат паста обликувајте ја вашата коса и постигнете&n..
586 MKD
без ДДВ: 497 MKD
EIMI Shape Shift 150ml
Моделирачка гума (паста )за коса Со оваа еластична паста за моделирање на коса може да ..
1.173 MKD
без ДДВ: 994 MKD

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS