Volumen Wella

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
EIMI Extra Volume pena 300ml
Пена за волумен на коса Со нанесувањето на оваа пена се постигнува поголем волумен на косата, и и..
611 MKD
без ДДВ: 518 MKD
EIMI Root Shoot 200ml
Пена за волумен од коренот на косата Со оваа пена за коса се постигнува подигнување на косат..
601 MKD
без ДДВ: 509 MKD
EIMI Sugar Lift 150ml
Шеќерен лак за коса Постигнете го посакуваниот волумен нанесувајќи го овој флексибилен лак за кос..
438 MKD
без ДДВ: 371 MKD
EIMI Ocean Spritz 150ml
Минерален солен спреј за коса Создадете ,,недовршен брановиден" изглед на вашата коса (како ..
520 MKD
без ДДВ: 441 MKD
EIMI Boost Bounce pena 300ml
Пена за виткана коса Оваа пена овозможува дефинирање на локните кај лица со природно виткана коса..
584 MKD
без ДДВ: 495 MKD
EIMI Shape Control pena 300ml
Пена за стилизирање на косата Со употреба на фен и оваа пена за коса со голема цврстина - создаде..
761 MKD
без ДДВ: 645 MKD
EIMI Shape Control pena 500ml
Пена за стилизирање на косата Со употреба на фен и оваа пена за коса со голема цврстина - создаде..
584 MKD
без ДДВ: 495 MKD
EIMI Extra Volume pena 500ml
Пена за волумен на коса Со нанесувањето на оваа пена се постигнува поголем волумен на косата, и и..
817 MKD
без ДДВ: 692 MKD

За нас

Hairproshop e новитет на пазарот за козметика за коса. Благодарение на нашето долгогодишно искуство во бизнисот убавина дојдовме до заклучок дека на клиентите треба да им се понуди нешто ново од аспект на дистрибуција на производите. Во исто време ценејќи го Вашето време, се обидуваме да Ви ги приближиме бараните производи да ви се подостапни во вашето слободно време како и можноста за поголем избор, ќе се потрудиме секогаш да имаме по нешто ново од светски реномирани брендови и со тоа да ги задоволиме Вашите вкусови.

Контакт

  • 071252300
  • belomk1@gmail.com

Facebook

Hairproshop © 2019. UKION SHOPS